Obvestilo za starše – Pravila razbremenilni ukrepi COVID 19

Spoštovani starši, spoštovani učenci,

pripravljeni smo na vašo vrnitev v šolo, saj pogrešamo vašo živahnost, vedoželjnost in nagajivost. Pouk bo potekal v drugačnih razmerah, kot smo jih vajeni. Zagotavljam vam, da smo pripravili vse, da zadostimo zdravstvenim priporočilom in ohranimo vaše zdravje, predvsem pa vas pričakujemo z dobro voljo in željo po ponovnem snidenju. Objavljamo Pravila ravnanja v OŠ ŠALEK v času razbremenitvenih ukrepov epidemije COVID – 19 in vas prosim, da jih spoštujete v dobro vseh nas. Življenje v šoli bo pokazalo učinkovitost upoštevanja sprejetih pravil, mi pa bomo ravnali odgovorno, strokovno in predvsem razumno. Verjamem, da vas bomo s človeškim ravnanjem razbremenili vseh morebitnih strahov.

Ostanite zdravi in se veselite ponovnega prihoda v šolo.

Irena Poljanšek Sivka, ravnateljica

Pravila razbremenitveni ukrepi Covid 19 Izjava staršev

Učenci vozači boste prihajali v šolo po voznem redu prevoznika (zato za vas ure zbiranja ne veljajo) in odhajali ob 12.45. Oglejte si vozni red – razpored odhodov iz avtobusnih postajališč.

Vozni red Prevozi šolarjev