Poslovni čas in uradne ure

POSLOVNI ČAS IN URADNE URE

Poslovni čas:

Od ponedeljka do petka od 6.00 do 16.05.

– jutranje varstvo od 6.00 do 8.15,Med poslovnim časom mora biti zagotovljeno poslovanje vseh notranjih organizacijskih enot.

– redni pouk od 8.20 do 14.40,
– podaljšano bivanje od 11.55 do 16.05.

Uradne ure v upravi šole:

Od ponedeljka do petka od 9.00 do 14.00.

Med uradnimi urami je odmor za malico od 10.00 do 10.30.

Urnik uradnih ur ne velja za ravnateljico. Ravnateljica sprejema po predhodni najavi, v primeru nujnih oz. pomembnih zadev pa tudi brez najave.

Glede na naravo dela in vrsto nalog imajo pedagoški delavci določen čas za sodelovanje s starši, in sicer:

• skupne in individualne pogovorne ure,
  • roditeljske sestanke,
  • druge oblike dela s starši, kakor so določene z letnim delovnim načrtom šole.

Urnik dopoldanskih in popoldanskih govorilnih ur ter roditeljskih sestankov je objavljen v letnem delovnem načrtu, v publikaciji ter na spletni strani šole.

Uradne ure med počitnicami:

V času pouka prostih dni se poslovni čas in uradne ure določijo glede na organizacijo dela in organizacijo letnih dopustov ter objavijo pri vhodu v šolo in na spletni strani šole.