PRAZNIČNI DARILNI BAZAR

Že odpirajo se vrata,

že se nekaj lesketa,

tam zlat košek nate čaka,

poln izpolnjenih želja!

(Svetlana Makarovič)

Spoštovani starši, stari starši, sosedje, krajani … prijatelji naše šole!

V soboto, 1. decembra 2018, vas ob 10.30 vabimo na tržnico v Šaleku (pri trgovini Mercator), kjer bo dišalo po praznikih. Pripravili bomo namreč šolski PRAZNIČNI DARILNI BAZAR.

Ponudili vam bomo lonček toplega čaja, posladkali se boste lahko z domačim »šmornom«, deloval bo praznični oder, srečo boste lahko ujeli na srečelovu in obiskali praznični »show room«, kjer se boste lahko fotografirali. Na bogato obloženih stojnicah vam bomo ponudili drobna darilca, praznične venčke in domače dobrote, ki jih v tem tednu tudi z vašo pomočjo skupaj pripravljamo učenci in zaposleni šole.

Ves izkupiček bomo namenili Šolskemu skladu.

Ta dan bomo pri nas namenili druženju, tkanju prijateljstev in prijaznosti.

Zavedamo se namreč, da so drobci, ki gradijo veličino življenja, prav nasmeh, prijazen pogled, prisrčen pozdrav, topel stisk roke in klepet s prijatelji.

Zato vas vabimo, da se nam pridružite.

Vstopimo v praznični čas skupaj.

Irena Poljanšek Sivka