ANALIZA VPRAŠALNIKA O ZADOVOLJSTVU Z UČENJEM NA DALJAVO

Spoštovani starši/skrbniki otrok, dragi učenci in učenke,

zahvaljujemo se vsem, ki ste si vzeli čas in nam podali povratno informacijo glede učenja na daljavo. Rezultate si lahko ogledate v priponki, ki je dodana ob koncu besedila. Vaši odgovori so za naše nadaljnje delo zelo dragoceni. Veliko vas je takih, ki izražate zadovoljstvo z dosedanjim delom, potekom učenja na daljavo, dostopnostjo raznih pomoči, odzivom in izvirnostjo učiteljev. Vsi vaši pozitivni odzivi so za nas dodatna spodbuda in odgovornost, da se bomo še naprej trudili po svojih najboljših močeh. Zavedamo se, da so med nami učenci iz zelo različnih okolij, najrazličnejših sposobnosti in predznanja, delovnih navad, osebnostnih lastnosti. Trudimo se, da bi šolsko delo čim bolj prilagodili vsem potrebam in željam, kar pa je včasih težko. Analiza je tudi pokazala, da je pogled na delo skozi vaše oči lahko tudi drugačen od naše namere, zato bomo še bolj pozorni na obseg snovi (manj je več) in zahtevnost. Vsekakor razumemo tudi stiske tistih staršev/skrbnikov, ki ste v službah ali pa delo opravljate od doma. Ker vas doma ne želimo obremenjevati s šolskim delom, vam svetujemo, da naj otrok dela v svojem tempu in v skladu s svojimi sposobnostmi in zmožnostmi, izbira naj naloge, ki jih zmore, učitelja pa naj prosi za pomoč, ko učne snovi ali navodil ne razume.

Vse dobro vam želimo z željo, da se kmalu spet vidimo v šolskih klopeh.

Ravnateljica in zaposleni OŠ Šalek

Analiza vprašalnika – učenje na daljavo