DRŽAVNO PRVENSTVO V KROSU

V četrtek, 21.4.2016, s pričetkom ob 10:30, so v Mariboru izvedli prvenstvo Slovenije v krosu za osnovne šole, osnovne šole s posebnimi potrebami in srednje šole. Velika novost na letošnjem Šolskem ekipnem krosu, na katerem se je pomerilo več kot 1500 šolarjev in dijakov, so bile elektronske meritve časov z integriranimi čipi v štartnih številkah. Na prireditvi so bili z nami tudi vrhunski slovenski športniki: Teja Gregorin (biatlon), Vlora Beđeti (judo), Gašper Fistravec (veslanje), Mina Markovič (športno plezanje) in Rok Perko (alpsko smučanje). Naši učenci so se odlično odrezali. Zmagovalka državnega krosa za deklice letnik 2006 je naša četrtošolka Ina Miklavžin. Ostali rezultati naših učencev: Tinkara Miklavžin – 7. mesto, Nejc Krejan – 20 mesto, Nuša Domonkoš – 7. mesto, Tjaša Podkrižnik – 5. mesto in Tea Magrić – 20 mesto.
VSEM SODELUJOČIM ČESTITAMO!
Jasmina Koštomaj