Koledar učencev OŠ Šalek za leto, ki prihaja

Dragi starši in vsi prijatelji naše šole,

letošnje leto bo že drugo brez naših novoletnih druženj na šolskem bazarju, zato smo se  pri Šolski skupnosti v sodelovanju z Šolskim skladom odločili, da izdamo Koledar za leto 2022.

Koledar krasi 12 likovnih del naših učencev, ki jih je izbral Boris Oblišar, profesor likovne umetnosti v naši šoli. Prispevke zanj bomo namenili opremi računalniške učilnice, ki bo (in je) namenjena vsem učencem in ureditvi učilnice na prostem v Čutnem vrtu.

Na vas se obračamo z željo, da prispevate simboličnih 10 EUR in v vaš dom prinesete košček naše ustvarjalnosti ter nam tako pomagate pri ureditvi boljših pogojev za naše delo.

Upamo, da vam bomo svojo ustvarjalnost že prihodnji december ponovno lahko ponudili na Novoletnem bazarju, kjer se bomo ponovno lahko osebno srečali in vam bomo lahko stisnili roko.

Koledar lahko naročite pri razrednikih vaših otrok.