OBVESTILO ZA STARŠE UČENCEV PRVEGA TRILETJA OŠ ŠALEK

Spoštovani starši,

z veseljem sporočam, da je vlada Republike Slovenije danes, v petek, 29. 1. 2021, na svoji izredni dopisni seji, ki se je zaključila ob 18.30, sprejela napovedano spremembo odloka, ki bo v kratkem objavljena v Uradnem listu. S tem so navedbe v okrožnici št. 6030-1/2021/18, ki smo jo prejeli danes, 29. 1. 2021 postale veljavne.

To preprosto pomeni, da se učenci 1. triletja OŠ Šalek v ponedeljek, 1. 2. 2021, vsi vračajo v šolske klopi. Vsi zaposleni delavci OŠ Šalek bomo namreč pred vstopom v šolo opravili obvezno testiranje in s tem zagotovili učencem zdravo in varno okolje, s tem pa upoštevali vse predpisane ukrepe za preprečevanje virusa.

Hvaležni smo ustanoviteljici MO Velenje in zdravstvenim delavcem Zdravstvenega doma Velenje za razumevanje in pripravljenost za izvedbo testiranja zaposlenih v osnovnih šolah MO Velenje v izrednem delovnem času, ki omogoča zaposlenim in učencem naše šole nemoten pouk v šolskih klopeh.

V imenu zaposlenih delavcev OŠ Šalek

Irena Poljanšek Sivka, ravnateljica