OBVESTILO O ZAČETKU POUKA

Pouk se za vse učence od 2.- 9. razreda začne v petek,  1. 9. 2017 ob 8.20. Pred šolo se zberemo ob 8.10.

Prvi dve uri imajo učenci razredno uro z razredniki v matičnih učilnicah, nato pa pouk po petkovem urniku, vključno z izbirnimi vsebinami. Urniki bodo objavljeni 31. 8. na spletni strani šole. Učenci naj prvi šolski dan prinesejo beležko, persnico in copate.

Za vse učence bo organizirana malica, kosilo pa za tiste, ki se boste nanj prijavili razrednikom do 9. ure. Podaljšano bivanje bo za učence, ki so nanj prijavljeni, organizirano takoj po končanem pouku. Za njih bo pripravljena tudi popoldanska malica. Zajtrka prvi dan ne bo.

Sprejem za prvošolce bo ob 10.30 v šolski avli.

Šolski prevoz bo v petek organiziran po lanskem voznem redu.

Z veseljem vas pričakujemo.

Roditeljski sestanki bodo

v torek, 5. 9. ob 18. uri, za starše učencev od 6. do 9. razreda in za 1. razred,

v sredo, 6. 9. ob 18. uri, pa za starše učencev od 2. do 5. razreda.

Irena Poljanšek Sivka, ravnateljica