Vračamo se v šolske klopi

Spoštovani starši, dragi učenci.

V ponedeljek, 22. 2. 2021, boste učenci ponovno sedli v šolske klopi. Delo bo potekalo v skladu s priporočili NIJZ-ja, zato smo ponovno pripravili protokol ravnanja ob vrnitvi v šolo. Pouk bo potekal v matičnih učilnicah, le nekatere predmete boste obiskovali v specializiranih učilnicah. Nošenje maske bo obvezno v skupnih prostorih oz. izven matične učilnice, zato vas prosim, da v šolo prinesete masko.

Učence razredne stopnje pričakujemo pred šolo ob 8. uri, učenci predmetne stopnje pa boste v šolo vstopili ob 8.15. Na že dogovorjenih vstopnih točkah počakajte učitelja, ki vas bo pospremil v garderobo.

Šolska prehrana bo organizirana, upoštevali bomo, da boste koristili vse obroke prehrane, na katere ste bili naročeni že pred zaprtjem šole. Spremembo prehrane obvezno sporočite v tajništvo šole (os-salek.velenje@guest.arnes.si).

Šolski prevozi bodo organizirani po ustaljenem voznem redu. Zadnji prevoz iz šole pa bo organiziran ob 14. uri (in ne ob 14.50 uri, kot je veljalo do sedaj).

Podrobnosti si lahko preberete v obeh priloženih dokumentih.

Z veseljem vas pričakujemo in se veselimo skupnih šolskih dogodivščin.

Irena Poljanšek Sivka, ravnateljica