ŠPORTNI DAN – POHOD

V petek 20. 9. 2019 smo se učenci 6. do 9. razreda udeležili športnega dne.

POHOD OD KOP PROTI RUŠKI KOČI

Sedmošolci smo se odpravili na pohod. Z avtobusom smo se pripeljali do Kop, od tam pa pot nadaljevali peš. Po približno eni uri hoje smo si privoščili malico. Pot smo nadaljevali proti Črnem vrhu, do katerega smo prišli v približno pol ure. Ker nam je ostalo še nekaj časa, smo se odločili, da gremo še malo naprej. Ni nam uspelo priti do Ribniške koče, zato smo obrnili in odšli nazaj proti avtobusu. Avtobus nas je pripeljal nazaj v šolo ob 12.30.

Katja Mitić, Brina Sinur in Neža Avberšek  7.a

POHOD NA GORO OLJKO

Ob 8.00 smo odšli z avtobusom, ki je zgledal kot da je iz 90i, na Goro Oljko. Pustili so nas na ravnini in smo šli peš po strmi poti. Večina učencev je med potjo jamralo, kot da bi jim odpadle noge. Med potjo smo imeli veliko postankov. Ob poti proti vrhu smo našli tudi nekaj jurčkov. Roki je celo pot hodil pred učiteljico, ki ga je zmeraj pošiljala nazaj. Ko smo prišli na vrh smo se lahko ulegli ali usedli, in pojedli malico. Pot navzdol je bila lažja. Pred šolo smo prispeli ob 12.30.

Kristian Križan in Tadej Cimperc 9.B