SLIŠALA SEM PTIČKO PET, POMLADNI KONCERT

Ubrani glasovi, spretni plesni koraki in uglašeni inštrumenti so se znova dotaknili naših src in v nas vzbudili prijazne misli. Nastopajoči so z vsako točko podelili z nami sproščenost, veselje, srečo in pričakovanje lepe pomladi.

Iskrena hvala vsem, ki ste se udeležili pomladnega koncerta Slišala sem ptičko pet. Z nakupom vstopnic in prostovoljnimi prispevki ste naš šolski sklad obogatili za 575 €. Denar bomo porabili za plačilo nagradnega izleta za učence, ki so zastopali šolo na državnih tekmovanjih iz znanj, in za učence, ki so nastopali na prireditvi ob obletnici šole.

Za vsakim uspešnim projektom je veliko učiteljev in mentorjev, ki s svojim nesebičnim delom pripomorejo, da vse teče gladko in da je nastop odličen. V imenu šolskega sklada se zahvaljujem nastopajočim in vsem, ki ste pomagali, da nam je kulturna prireditev pričarala čudovito popoldne.

Danijela Ribizel, predsednica odbora šolskega sklada