ŠOLA V NARAVI – CŠOD MEŽICA

Prejšnji teden smo se z avtobusom odpeljali v šolo v naravi v CŠOD Mežica. Tam smo imeli veliko zunanjih aktivnosti. Najbolj mi je bil všeč preizkus, ki smo ga imeli zadnji dan. Pokazali smo znanje, ki smo ga osvojili v dneh bivanja v domu.

Na tem preizkusu smo streljali z lokom, postavljali ognjišče, zavezovali vozle, metali disk v koše, se sporazumevali s pantomimo, iskali zaklad, se pravilno orientirali po označeni poti.

Bil sem v skupini s Tajo, Noello, Joštom in Lenartom. Najbolj mi je bilo všeč postavljanje ognja.  Osvojili smo peto mesto.

Dom Peca in okolica sta bila lepa. Imel sem se lepo in upam, da se še kdaj vrnemo.

Staš Korenič Jamnikar, 4. B

V šoli v naravi smo se seveda veliko naučili. Najbolj všeč nam je bil pustolovski park, kjer smo počeli marsikaj. Od ziplajna to plezalne stene visoko nad tlemi. Priznam, da je bila tam tudi odlična hrana! Veliko smo hodili in bili dobre volje. Zadnji dan je bil najboljši. Sodelovali smo z naključnimi sošolci in z njimi smo morali sodelovati.

Ina Marinič, 4. A