PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI

Na zadnji šolski dan, 22. 6. 2018, smo ob dnevu državnosti za učence od 1. do 8. razreda pripravili proslavo, posvečeno naši domovini. To je praznik vseh, ki v srcih nosijo ljubezen do domovine. Slavnostni govornik je bil gospod Jožef Kukovičič. Svojo domovino so po svojih močeh z delom in učenjem bogatili tudi učenci naše šole. Za svoj trud so bili najboljši tudi nagrajeni. Priznanja in nagrade za najboljše dosežke v šolskem letu 2017/18 jim je podelila ravnateljica Irena Poljanšek Sivka. Ob zaključku pestrega kulturnega programa smo učencem zaželeli, da bi za nekaj časa ubežali šolskim obveznostim in si nekje na samem  odpočili v visokem poletju, jeseni pa se polni energije vrnili v šolske klopi.