SODELOVALI SMO NA ŽUPANČIČEVI FRULICI 2018

Leo Čretnik in Lenart Šonc, učenca 6. B, sta se v torek, 15. maja 2018, na Osnovni šoli Škofljica – POŠ Lavrica udeležila predizbora deklamatorjev na 28. Župančičevi frulici. Vsega skupaj se je z eno od Župančičevih pesmi predstavilo kar 72 deklamatorjev iz 39 slovenskih osnovnih šol in 6 podružničnih šol. Strokovna komisija za izbor najboljšega deklamatorja Župančičeve frulice 2018 je na predizborih izbrala 5 finalistov, ki se bodo med seboj ponovno pomerili na zaključni prireditvi, izbrala pa je tudi 15 učencev, ki si zaslužijo posebno pohvalo. Kljub temu da naša učenca žal nista bila med finalisti, sta si pa s svojim iskrenim, iskrivim, pogumnim, doživetim, energičnim in sproščenim nastopom prisvojila pohvalo strokovne komisije.

Za uspeh jima iskreno čestitamo!