NATEČAJ »VELENJE PO MERI INVALIDOV«

DSC_0165Mestna občina Velenje je v začetku šolskega leta objavila natečaj »Velenje po meri invalidov«, s katerim so želeli učence spodbuditi k razmišljanju o osebah s posebnimi potrebami v našem mestu in možnostih za izboljšanje kakovosti njihovega življenja v Mestni občini Velenje. Učenci naše šole so na natečaju sodelovali z likovnimi prispevki in kratkim filmom. V četrtek, 3. decembra, na dan, ki ga obeležujemo kot mednarodni dan invalidov, je bila v Kulturnem domu Velenje, podelitev nagrad učencem, ki so sodelovali na natečaju. Z naše šole so likovna priznanja prejeli naslednji učenci: Izidor Šonc iz 1. b, Neža Sedovnik in Lorena Grbić iz 2. a, Gaja Golež in Gal Govek iz 3. a, Hana Juhart iz 5. a, Neža Kasesnik in Neja Popržen iz 5. b, Tinkara Miklavžin iz 6. a in Miha Jevšenak iz 6. B. Za svoje likovne izdelke so bili nagrajeni z abonmajem za kino.

Vsem nagrajencem čestitamo!