Knjige čakajo na vas

Mrzli zimski dnevi in dolgi decembrski večeri kar vabijo k temu, da vzamemo v roke knjigo. Ker vemo, da ste knjige iz svoje domače knjižnice v teh dneh pouka na daljavo verjetno že prebrali, vas vabimo, da si izberete nove v šolski knjižnici.

Do srede zvečer svoje želje sporočite na moj naslov: maja.pirnat1@guest.arnes.si. Pripišite svoje ime, priimek in oddelek ter seveda naslov knjige (ali knjig), ki bi si jih želeli izposoditi. Gradivo boste lahko prevzeli v četrtek, 10. 12., pod nadstreškom pred vhodom v šolo od 10. do 11. ure, kjer bodo pripravljene vrečke z imeni učencev. Vrnili jih boste, ko se spet vrnemo v šolo.

Ob prevzemu knjig upoštevajte vsa epidemiološka priporočila (maska, razdalja) in se ne zadržujete pred šolo.

Če želite pobrskati po bazi šolske knjižnice, lahko obiščete Cobissovo bazo podatkov – klik na povezavo https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search/simple?db=ossve in vpišete naslov knjige (ali avtorja), ki jo želite, ter tako preverite, če knjigo v šolski knjižnici imamo.

Pa naj zaključim z mislijo Marka Kravosa “Ko smo doma, odprimo okna soncu, knjigo odprimo srcu.”

Maja Pirnat, knjižničarka