SKUPAJ ZMOREMO VEČ!

To smo v sredo 18. 12. dokazali devetošolci. Vsak od nas ima svoj talent in na različne načine ga odkrivamo. Pokazali smo jih veliko; od petja, igranja instrumentov pa vse do plesa. Zadnje dni smo še posebej trdo garali in uspelo nam je pripraviti koncert »S pesmijo v praznične dni«.

Koncert ne bi uspel brez močne podpore šolskega benda. Svoje talente pa so pokazali tudi učenci prve triade s plesom, zborček prvih razredov in mladinski pevski zbor.  Pozna se, da v šoli pletemo močne medsebojne vezi, saj sta nastopila tudi nekdanja učenca Miha Jevšenak in Blaž Planinšek. Svojo pomoč pa so ponudili tudi učitelji, tako pri pevski kot pri tehnični in kakršnikoli drugi podpori.

S koncertom smo zbirali prispevke za naš zaključni izlet.

Iz srca se zahvaljujemo vsakemu posamezniku, ki je pripomogel k odlični izvedbi. Veseli smo, da ste se povabilu odzvali v tako lepem številu.

Koncert nam bo še dolgo ostal v lepem spominu.

Klara Kuhar, 9.b in Lara Govek, 9.a