UPORABA KARTONČKA ZA PREHRANO, 2017/18

Učenci boste danes prejeli kartončke za prehrano. Podatki na kartončku se ujemajo s podatki na vaši prijavi. Brez kartončka ne smete na kosilo.

Na kartonček pazite kot na denarnico, bančno kartico, telefon ali ključe. Ne shranjujte ga v žepu, ampak na ravni trdi podlagi. Kartončka ne smete posojati, prepogibati, zvijati, nanj pisati in risati ali ga kako drugače poškodovati.

Učenci obrnite kartonček tako, da bo vidno ime in priimek in ga pokažite dežurnemu učitelju. To storite pred kosilom. S tem dokažete, da ste prijavljeni na kosilo. V primeru, da ste kartonček pozabili ali založili, pojdite v tajništvo in zaprosite za dnevni kartonček. To pomeni, da velja samo tisti dan. Postavite se v vrsto zadnji, pa čeprav vaši sošolci že sedijo za mizo in je pred vami dolga vrsta. Dnevni kartonček boste oddali dežurnemu učitelju, ta pa ga bo vrnil v tajništvo po končanem dežuranju. Če ste kosilo preklicali, morate kartonček vrniti. Vse spremembe glede prehrane sporočite v tajništvo šole.

Ribizel Danijela