2. R AKTIVNOSTI

2016-09-29 09.03.43Šolsko leto se je za drugošolce začelo precej pestro in igrivo. Poletne počitnice so hitro minile, še hitreje pa prvi šolski mesec. V mesecu septembru smo obiskali Pikin festival, kjer smo izdelali nekaj izdelkov in si ogledali Pikino predstavo o Žabi Greti. En teden smo obiskovali plavalni tečaj, kjer smo dobro izpopolnili našo tehniko plavanja in si zopet prislužili diplome. Ker je pri nas zelo lepo, smo imeli tudi nekaj obiskov. V telovadnici smo se družili s košarkarji, ki so nam pripravili aktivno učno uro. Še posebej smo se razveselili maskote Lipkota. V razredu pa nas je obiskal tudi policist, kateremu smo obljubili, da bomo varno hodili v šolo. Zadnje tople dni v septembru smo izkoristili tudi za igrarije na mestnem igrišču.

Drugošolci