MOJA POT V ŠOLO

DSC_0002Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Mestne občine Velenje vsako šolsko leto razpiše nagradni likovni natečaj na temo varnosti otrok v cestnem prometu. Namenjen je učencem prve triade vseh velenjskih osnovnih šol. Tema letošnjega natečaja je bila Moja pot v šolo.

Izbrana in nagrajena so bila tudi likovna dela šestih učencev naše šole. Nagrajeni avtorji so Julija Brilej iz 1. a, Neža Sedovnik, Laura Slatinšek in Tia Lukanc iz 2. a , Pika Ceraj in Anja Hriberšek iz 3. a. Čestitamo!

Nagrajeni učenci, njihovi starši, učitelji mentorji in ravnatelji, smo se udeležili prireditve ob otvoritvi likovne razstave nagrajenih del, ki je potekala v torek, 8. 3. 2016, v avli Mestne občine Velenje.

Darja Atelšek