DRUGOŠOLCI SMO BILI V ŠOLI V NARAVI V CŠOD ČEBELICA

V mesecu februarju smo drugošolci bili v šoli v naravi v ČŠOD Čebelica v Čatežu. V treh dneh smo imeli mnogo dejavnosti v domu in v naravi, ostalo pa je tudi dovolj časa za druženje s prijatelji in zabavo.

VTISI UČENCEV

Tim

Šli smo na pohod. Plezali smo po plezalni steni.  Šli smo na igrišče. Imeli smo zabavo. Igrali smo se žabice. Bili smo v sobi. Šli smo na lov na  lisico. Plesali smo. Zakurili smo ogenj.

Nace

V šoli v naravi smo kurili ogenj, plezali po plezalni steni, naredili smo škratu Čatežu hišo in imeli smo lov na lisico. Na igrišču pred domom smo igrali nogomet.

Najbolj mi je bilo všeč, ko smo bili vsi sošolci skupaj v sobi.

Ajna

V šoli v naravi smo se zelo zabavali.

Mitja

Najbolj so mi bile všeč živali, ki so bile v domu. Opazoval sem želvo, paličnjake in ptico, ki je skakala sem in tja in včasih tudi kaj zapela.

Nina

Odličen je bil zajtrk, malica, kosilo in tudi večerja.

Anea

Najboljši dejavnosti sta bili lov na lisico in žabja igra.

Gaja

V avli smo gledali paličnjake, želve, ribice in ptičko. Naučili smo se, da moramo biti tiho, ko gremo mimo živali, da jih ne prestrašimo.

O naši šoli v naravi nam več povedo fotografije, ki so dokaz, da smo se imeli lepo.

Brigita Špegel